Kasia Trenerka Psów
Bielsko-Biała & Żywiec & Zakopane

Moja szkoła… moje hobby… od ponad 30 lat…

O mnie

Nazywam się Katarzyna Miklińska. Jestem trenerką psów i ich właścicieli. Szkolenie psów to moja pasja, zajmuje się tym od 1992 roku – to już ponad 30 lat.

Mistrzostwa Agility i Flyball

Polska

W latach 1994-2002 byłam wielokrotną Mistrzynią Polski, Zwyciężczynia Pucharu Polski w Agility i Flyball

Świat

Trzykrotnie reprezentowałam nasz kraj na Mistrzostwach Świata Agility (Helsinki 2000, Porto 2001, Dortmund 2002)

Moje Psy

Razem ze mną, na podium stawały: mój pierwszy pies Szogun, border collie Tokaj oraz owczarek belgijski Krystyna.

Filmy, seriale, reklamy

Kiedy mieszkałam w Warszawie, uczyłam się szkolenia psów, pracowałam i trenowałam Agility u Marka Russ w Centrum Szkolenia Psów RUSS.

Tam również przygotowywałam zwierzęta do wielu filmów, seriali i reklam m.in. takich jak: „M jak Miłość, „Rancho”, „Rodzina zastępcza, „Magda M”, „39,5”, „Nic śmiesznego”, „Listy do M”, „Katyń” i wiele innych.

Podpowiemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego psa!